Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Białowąs – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z kominkiem Białowąs

Białowąs,zachodniopomorskie

162 000 zł54,20 m² 2 988,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie w spokojnej miejscowości Białowąs Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, usytuowane na parterze niskiego, czterorodzinnego bloku w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Białowąs

Białowąs,zachodniopomorskie

145 000 zł48,50 m² 2 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z garażem w miejscowości Białowąs. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanego bloku. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe Redło

Redło(Białowąs + 22 km)

115 000 zł44,72 m² 2 571,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: lokal mieszkalny z działką - Redło, gm. Połczyn-Zdrój Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze w budynku z czerwonej cegły w miejscowości Redło, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świerczyna(Białowąs + 43 km)

198 000 zł67,50 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Cena: 198 000 zł Powierzchnia użytkowa: 51 m2 Powierzchnia całkowita: 67,50 m2 (w tym piwnica o powierzchni 16,50 m2) Opis ogólny: z przyjemnością oferujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Borne Sulinowo(Białowąs + 30 km)

239 000 zł75,89 m² 3 149,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się mieszkanie z dużym salonem, przestronnym przedpokojem i dużą kuchnią? Jeśli tak, to ta oferta jest skierowana do Ciebie. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczecinecka

Połczyn-Zdrój(Białowąs + 14 km)

299 000 zł67,31 m² 4 442,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,31 m2, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Szczecineckiej w Połczynie-Zdroju. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój(Białowąs + 14 km)

345 000 zł74,95 m² 4 603,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Cena: 345 000 zł Powierzchnia użytkowa: 54,06 m2 Powierzchnia całkowita: 74,95 m2 (w tym 2 piwnice) Marzysz o komfortowym mieszkaniu w spokojnej, malowniczej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Piwna

Połczyn-Zdrój(Białowąs + 14 km)

258 000 zł51,07 m² 5 051,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Lubisz mieć wszędzie blisko? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie mieszkanie o pow. użytkowej 51.07 m2 bardzo blisko Centrum w Połczynie Zdroju! Układ mieszkania: - przedpokój - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój(Białowąs + 14 km)

269 000 zł45,60 m² 5 899,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie w sercu uzdrowiskowego Połczyna-Zdroju Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 (plus piwnica 3,9 m2), położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 968 zł42,61 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z tarasem na parterze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie C3 Mieszkanie o powierzchni 42,61 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Borne Sulinowo(Białowąs + 30 km)

1 700 000 zł445,27 m² 3 817,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Budynek W zabudowie szeregowej - 9 mieszkań W jednym miejscu Dzisiaj prezentujemy wyjątkową, bardzo ciekawą i niespotykaną ofertę sprzedaży budynku, w którym znajduje się 9.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij